Darmowe liczniki

Aktualności

XI Galeb Belgrade Trophy Serbia Open.

W dniach 19-21 października 2012 r odbył się w Belgradzie, XI Galeb Belgrade Trophy Serbia Open w Taekwondo Olimpijskim. Zawody te należą do najważniejszych europejskich turniejów A-klasy. W zawodach bardzo dobrze wystartował zawodnik Miejskiego Ogniska TKKF Promyk w Ciechanowie - Michał Brym, który w kategorii wagowej 55kg. wywalczył brązowy medal.

Michał Brym -  brązowy medalista Serbia Open 2012.

Michał w pierwszej walce pokonał 5:1 Luke Knezevica z Serbii, następnie 10:3 Spyridona Verykiosa a z Grecji, a o wejście do strefy medalowej 1:0 pokonał innego reprezentanta Grecji Fotisa Fousterisa. O wejście do finału Michał przegrał nieznacznie z późniejszym zwycięzcą tej kategorii Marko Maljkoviczem z Chorwacji.

Michał Taekwondo trenuje od 7 roku życia pod okiem trenera Radosława Lisowskiego. Od czterech lat jest członkiem Kadry Narodowej. A obecnie jest uczniem pierwszej klasy I Liceum Ogólnokształcącego im. Z. Krasińskiego w Ciechanowie.