Darmowe liczniki

Aktualności

Bydgoszcz Cup 2012

W dniach 18-19 maja 2012r odbył się w Bydgoszczy międzynarodowy turniej Taekwondo Olimpijskiego „Bydgoszcz Cup 2012”. W turnieju wystartowało ponad 300 zawodników i zawodniczek z 51 klubów z Polski oraz Litwy. Zawody posiadały status turnieju rankingowego Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego w kategorii wiekowej juniorów i juniorów młodszych. Ciechanów na tych zawodach reprezentowali zawodnicy Miejskiego Ogniska TKKF Promyk, którzy wywalczyli 5 medali.

Zawodnicy Promyka podczas Bydgoszcz Cup 2012.

Najlepiej w/w zawodach zaprezentowała się Martyna Szkoła (Gimnazjum nr.2 Ciechanów), w kategorii wagowej 51kg zdobyła złoty medal. Pozostali medaliści Promyka wywalczyli medale brązowe: Wiśniewski Jan (Gimnazjum STO Ciechanów) w kat wag 49 kg, Brym Michał (Gimnazjum TWP Ciechanów) i Piotrowski Wiktor (Gimnazjum nr.1 Ciechanów) w kat wag 51 kg i Dworzyńska Karolina (Gimnazjum Stupsk)w kat wag 49 kg .

Pierwsze walki eliminacyjne wygrali też Grzywiński Jakub (SP nr.7 Ciechanów) w kat wag 37 kg, który pokonał (5:3) Piotra Suleja z UKS Andros Puławy , Czarek Sarnowski (SP Morawy) w kat wag 41 kg pokonał (1:0) Michała Graba z KKT Tygrys Kętrzyn, Achciński Krzysztof (Gimnazjum nr.2 Ciechanów) w kat wag 59 kg pokonał (4:3) Jakuba Bobowicza z UKS Mechanik Zamość.

Zawody te były ostatnim sprawdzianem zawodników Promyka przed Mistrzostwami Polski Juniorów, które w dniach 8-9 czerwca odbędą się w Bornym Sulinowie . Natomiast dla juniorów młodszych był to kolejny start przed finałami Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która w bieżącym roku odbędzie się w dniach 1-3 lipca w Mszanie Dolnej.