Darmowe licznikiAktualności

II Ogólnopolska Eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców w Taekwondo Olimpijskim.

W dniach 27-29.04.2012 odbyła się w Bełżycach Ogólnopolska Eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców w Taekwondo Olimpijskim. W turnieju wystartowało dwoje zawodników Miejskiego Ogniska TKKF Promyk w Ciechanowie: Natalia Maksymiuk w kat wag 53 kg i Krzysztof Achciński w kat wag 59 kg.

 

Bardzo dobry start w śród młodzieżowców zanotowała Natalia Maksymiuk zdobywając III miejsce i awans na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, które w dniach 22-23 czerwca odbędą się w Puławach. Natalia o wejście do finału przegrała nieznacznie jednym punktem ze zwyciężczynią tej kategorii, Justyną Pałaszewską z UKS Piętnastka Bydgoszcz.

 

Natalia Maksymiuk - w czerwonym ochraniaczu.

 

Drugi z zawodników Promyka, Krzysztof Achciński startujący w śród juniorów przegrał pierwszą walkę eliminacyjną i odpadł z turnieju.

 

Po wcześniejszych turniejach eliminacyjnych do Mistrzostw Polski Juniorów, które odbędą się w dniach 9-10 czerwca w Śremie awansowało sześcioro zawodników Promyka: Michał Brym, Wiktor Piotrowski, Wiktor Komorowski, Ewelina Chmielewska, Karolina Dworzyńska i Radosłwa Walendziak.

drukujdrukuj stronę