Darmowe liczniki

Aktualności

I Eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim.

W dniach 14-15.04.2012 odbyła się w Łodzi strefowa eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim .Ciechanów reprezentowany był przez sześcioro zawodników Miejskiego Ogniska TKKF Promyk: Martynę Szkołę w kat.wag. 51kg, Jakuba Grzywińskiego w kat.wag. 37kg, Cezarego Sarnowskiego w kat.wag. 41kg, Jakuba Wiśniewskiego w kat.wag. 49kg, Patryka Szkołę i Dawida Wasiaka w kat.wag. 53kg.

Najlepiej w/w zawodach zaprezentował się w kat 41 kg Czarek Sarnowski, który wywalczył I miejsce, pokonując kolejno: Igora Plonę(3:2) z MLKS Wikingowie Pisz, Patryka Szczepkowskiego (5:4) z Nidzickiego Klubu Taekwondo, Konrada Kołodzieja (5:3)z MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski i Piotra Sztaszkiewicza (20:11) z KKT Tygrys Kętrzyn

II miejsce w swojej kategorii wywalczył Janek Wiśniewski, pokonując Marcina Bełkota (11:0) z MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski, Patryka Malca (4:2) z ŚKT Ostrowiec Świętokrzyski, Daniela Zegrowicza (6:2) z MLKS Wikingowie Pisz.

Od lewej: Janek Wiśniewski - II miejste w kat.-49kg, Czarek Sarnowski - I miejsce w kat.-41kg.

III miejsce wywalczyli Jakub Grzywiński i Martyna Szkoła.

Jakub pokonał Olafa Połońskiego (3:0) z ŚKT Ostrowiec Świętokrzyski, a Martyna Weronikę Ziębakowską (16:4) z ŚKT Ostrowiec Świętokrzyski.

V miejsce w swojej kategorii wagowej wywalczył Patryk Szkoła, który pokonał Marcina Stawarskiego (1:0) z UKS LO Poniatowa, następnie w repasażach Przemysława Oczkowskiego(14:13) z UKS Koryo Mszana Dolna i Jakuba Siliwoniuka (3:0) z MOSiR Huragan Miedzyrzec Podlaski.

Po tej eliminacji do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która w dniach 1-3 lipca odbędzie się w Mszanie Dolnej zakwalifikowało się bezpośrednio 4 zawodników: Czarek Sarnowski, Janek Wiśniewski, Jakub Grzywiński i Martyna Szkoła. Zawodnikiem rezerwowym w swojej kategorii wagowej został Patryk Szkoła.

Najbliższymi zawodami dla zawodników Promyka, będzie II Runda Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców w Bełżycach w dniach 25-27.04.2012.