Darmowe licznikiAktualności

I Ogólnopolska Eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców w Taekwondo Olimpijskim

W dniach 23-25.03.2012 odbyła się w Jarocinie I Ogólnopolska Eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców w Taekwondo Olimpijskim. W turnieju wystartowało 340 zawodników z klubów całej Polski. Ciechanów reprezentowany był przez dziewięcioro zawodników Miejskiego Ogniska TKKF Promyk : Ewelinę Chmielewską w kat. wag. 46kg, Karolinę Dworzyńską w kat. wag. 49 kg, Natalię Maksymiuk w kat.wag.53kg, Radosława Walendziaka w kat.wag.45kg, Michała Bryma i Wiktora Piotrowskiego w kat.wag.51 kg, Krzysztofa Achcińskiego w kat.wag.63 kg, Dawida Obidzińskiego w kat.wag.68kg, Wiktora Komorowskiego w kat.wag.+78kg.

 

Bezpośredni awans do finałów Mistrzostw Polski, dawało wywalczenie na tych zawodach miejsca na podium i to udało się sześciorgu zawodnikom Promyka:

 

Michał Brym I miejsce w kat. wag. -51kg

 

Michał Brym – I miejsce: pokonał Kryspina Chojnowskiego z AZS UWM Olsztyn (6:2) , Erwina Lutarewicza z KKT Tygrys Kętrzyn (10:3) i w finale kolegę klubowego Wiktora Piotrowskiego (2:1).

Wiktor Piotrowski - II miejsce: pokonał Przemysława Piechotę z SKS Start Olsztyn (7:1) i Konrada Skalskiego z Centrum Walki Warszawa (3:0).

Wiktor Komorowski - II miejsce: pokonał Doriana Lisa z UKS Dragon Długie Stare (4:1) i Macieja Andrzejczaka z KS Taekyon Sierpc (3:0).

Ewelina Chmielewska – II miejsce: pokonała Aleksandrę Kozerską z KKT Sokół Krasnystaw (3:0) i Martę Wojciechowską z UKS Macierz Lipnica Murowana (9:5).

Karolina Dworzyńska – III miejsce: pokonała Joannę Stephan z UKS TKD Pleszew (6:2) i Darię Czaplicką z UKS Środa Wielkopolska(13:6).

Radosław Walendziak – III miejsce: pokonał Antoniusza Śmiglewskiego z SKS Start Olsztyn (6:5).

 

Finały Mistrzostw Polski Juniorów odbędą się w dniach 9-10 czerwca w Śremie.

drukujdrukuj stronę