Darmowe liczniki

Aktualności

Polish Open- Warsaw Cup 2011r.

W dniach 9-11 września 2011r odbył się na obiektach warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego międzynarodowy turniej Taekwondo Olimpijskiego Polish Open- Warsaw Cup. Zawody w bieżącym roku miały rekordową obsadę, łącznie w kategorii dzieci , juniorów młodszych, juniorów i seniorów wystartowało ponad 670 zawodników i zawodniczek z 97 reprezentacji klubowych i narodowych z 26 krajów Europy, Azji i Afryki. Ciechanów na tych zawodach reprezentowali zawodnicy Miejskiego Ogniska TKKF Promyk, którzy wywalczyli 8 medali.

Zawodnicy Promyka na Warsaw Cup - Polish Open.

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych wywalczyli juniorzy młodsi , Dawid Obidziński i Karolina Dworzyńska.

Dawid w kat wag 65 kg pokonał złotym punktem Tomasza Tomalę z AZS Łomża , Michała Dudę (5:0) z UKS G-8 Bielany i Jekabsa Medvedeusa z Litwy (1:0).

Karolina Dworzyńska w kat wag 44 kg pokonała Gabije Janusauskaite z Litwy (3:2) i Karolinę Dziendziurę z UKS Atlas Tarnowo Podgórne (8:5).

I miejscie Karolina Dworzyńska !

Medale brązowe zdobyli Wiktor Piotrowski i Jan Wiśniewski.

Wiktor w kat wag 49kg pokonał Johna Wallermana ze Szwecji (5:0) i Oskara Stańczykowskiego z UKS Borne Sulinowo (8:4).

Janek w kat wag 45 kg pokonał Arturasa Petrauskasa z Litwy (1:2) i Linusa Lindena z Szwecji (16:12).

Na II miejscu Laura Kwiatkowska !

Również na II miejscu podium Karol Sokołowski !

Zwyciężczyni konkurencji ap nopi chagi Weronika Czapka !

Cztery medale wywalczyli zawodnicy Promyka w kategorii dzieci. Złoty Weronika Czapka w konkurencji ap nopi chagi, srebrny Karol Sokołowski w nare chagi oraz dwa brązowe medale w konkurencji poomse wywalczyły Laura Kwiatkowska i Marta Płoska.

Medaliści Promyka na Warsaw Cup - Polish Open.