Darmowe liczniki

Aktualności

Dawid Obidziński brązowym medalistą - Austrian Open w Insbruku

W dniach 3-5 czerwca 2011 zawodnicy ciechanowskiego Promyka wystartowali w Międzynarodowym Turnieju Taekwondo – Austria Open w Insbruku. Do turnieju zgłosiło się ponad 1100 zawodników i zawodniczek z 199 reprezentacji narodowych i klubowych. Turniej ten posiada najwyższą europejską rangę A klasy i rozegrany został w 3 kategoriach wiekowych: seniorów, juniorów i kadetów.

Bardzo dobry start w tych zawodach zanotował kadet Dawid Obidziński, który w kat wag 65 kg wywalczył brązowy medal pokonując po wyrównanej walce reprezentanta Włoch Nicholasa Zizzi (5:4).

Dawid Obidziński z brązowym medalem.

Pierwsze walki eliminacyjne tego turnieju wygrali też Radosław Walendziak w kat wag 41 kg pokonał (7:6) reprezentanta Szwajcarii Gunartnama Sajithana, Karolina Dworzyńska w kat wag 44 kg pokonała (7:3) Zuzane Hellerową z Czech. Natomiast juniorka Natalia Maksymiuk pokonała w kat wag 55 kg (6:5) Libuse Medovą z Czech.

Pozostałych dwóch zawodników Promyka: Michał Brym w kat wag 48 kg i Damian Suwiński w kat wag 68 kg przegrali swoje pierwsze walki z późniejszymi medalistami tych zawodów.

Zawody te były ostatnim startem naszych zawodników przed wakacjami.