Darmowe liczniki

Aktualności

Warsaw Cup 2010r.

W dniach 26-28.11.2010 odbyły się na obiektach warszawskiej AWF, XIII Międzynarodowe Mistrzostwa Warszawy „Warsaw Cup„ w Taekwondo Olimpijskim. W turnieju wystartowało ponad 550 zawodników z Ukrainy, Litwy, Łotwy, Białorusi, Kanady, Izraela, Węgier, Rosji oraz Polski. Ciechanów na tych zawodach reprezentowany był przez zawodników Miejskiego Ogniska TKKF Promyk, którzy wywalczyli 8 medali.

Dwa medale w konkurencjach sprawnościowych wywalczyli najmłodsi zawodnicy Promyka, Jakub Wiśniewski srebrny i Weronika Czapka brązowy.

Zawodnicy  "Promyka" po zawodach.

W kategorii juniorów młodszych złoty medal wywalczył w kat wag 61 kg Obidziński Dawid który pokonał Mateusza Wachowskiego z KKT Tygrys Kętrzyn (14:1), następnie Adama Cudzika z UKS Viktoria Morąg (11:2) a w finale Dzianisa Kuzmina z Białorusi (11:4). Medal brązowy w tej kategorii wiekowej wywalczyła Martyna Szkoła w kat wag 44 kg.

W kategorii juniorów zawodnicy Promyka wywalczyli 4 medale, Michał Brym i Mateusz Golubiński medale srebrne, natomiast Hubert Tomaszewski i Damian Suwiński brązowe.

Michał Brym w kat wag 45 kg pokonał Shvetsa Yaroslawa Ukraina (21:13) i Nikitę Sevostyanova Rosja (1:0). Mateusz Golubiński w kat wag 63 kg pokonał Artura Somau Białoruś (22:21) i Mikite Belavusau Białoruś (1:0). Hubert Tomaszewski w kat wag 55 kg pokonał Krista Frigyesa Węgry (7:4) i Mateusza Bartkowskiego UKS G-8 Bielany (6:0). Damian Suwiński w kat wag 68 kg pokonał Kamila Muskałę z KST Giżycko (15:11).

Na zakończenie sezonu startowego, w dniach 1-6 grudnia zawodnicy Promyka przebywali na zaproszenie klubu z Vitebska na Białorusi na konsultacji szkoleniowej.