Darmowe liczniki

Aktualności

Austria Open 2010r

W dniach 04-06.06.2010 zawodnicy sekcji Taekwondo olimpijskiego Promyka Ciechanów wystartowali w międzynarodowym turnieju Austria Open w Innsbrucku. Turniej ten należy do jednego z ośmiu turniejów zaliczanych do europejskiej A klasy. O randze turnieju świadczy liczba startujących zawodników (900 zawodników) z 37 krajów, 182 drużyny klubowe i reprezentacje narodowe.

Zawodnicy Promyka na hali zawodów.

Barw Promyka Ciechanów bronili następujący zawodnicy : młodzieżowiec Patryk Brym w kat wag 63 kg, juniorzy Hubert Tomaszewski w kat wag 55 kg, Adrian Pantlinowski w kat wag 55 kg, Adrian Matuszewski w kat wag 63 kg, Michał Gulczyński w kat wag 63 kg, Mateusz Golubinski w kat wag 63 kg, Damian Wasiak w kat wag 68 kg, Natalia Maksymiuk w kat wag 55 kg, kadeci Michał Brym w kat wag 41 kg, Radosław Walendziak w kat wag 37 kg, Wiktor Piotrowski w kat wag 45 kg, Karolina Dworzyńska w kat wag 41 kg.

Zawodnicy Promyka wraz z Trenerami przed hala zawodów.

Dla zawodników Promyka był to jeden z pierwszych startów na tak poważnych zawodach mimo to trzech zawodników wygrało pierwsze walki, Patryk Brym pokonał Thomasa Gebela Sindelfingen Niemcy, Michał Brym pokonał Marka Stanica Słowenia oraz Hubert Tomaszewski pokonał Marka Trieba Czechy.

Trener Darek.

W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja narodowa Francji, druga była Chorwacja a trzecie miejsce wywalczyła kadra narodowa Niemiec.