Darmowe liczniki

Aktualności

Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim - Wrocław 2010r.

W dniach 14-15.05.2010 odbyły się we Wrocławiu Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwondo olimpijskim. W zawodach wystartowało 150 zawodników i zawodniczek z 45 klubów, wyłonionych po turniejach eliminacyjnych.

Do turnieju zakwalifikowało się siedmioro zawodników TKKF Promyk Ciechanów: Natalia Maksymiuk w kat wag 55 kg, Hubert Tomaszewski w kat wag 51 kg, Adrian Pantlinowski w kat wag 55 kg, Damian Wasiak w kat wag 68 kg oraz trzech zawodników w kat wag 63 kg, Adrian Matuszewski, Mateusz Golubiński i Michał Gulczyński.

Zawodnicy Promyka podczas Mistrzostw Polski Juniorów -  Wrocław 2010r.

W zawodach tych Hubert Tomaszewski wywalczył srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Juniorów , pokonując Patryka Wailewskiego z KS Pomorze Świnoujście (8:1) i Patryka Chrapkowskiego z SKS Start Olsztyn (6:5).

Hubert Tomaszewski na drugim stopniu podium (pierwszy od lewej).

Pierwsze walki wygrali też Damian Wasiak z Marcinem Kostrzyckim z OTK Opole (7:0), Mateusz Golubiński pokonał nieznacznie swojego kolegę klubowego Adriana Matuszewskigo a Natalia Maksymiuk pokonała Barbarę Banaszczyk (10:3) z SKS Start Olsztyn.

Hubert z srebrnym medalem Mistrzostw Polski Juniorów.

Zawodnicy Promyka w klasyfikacji drużynowej wywalczyli 12 miejsce w Polsce oraz 30 punktów w ramach ogólnopolskiego systemu współzawodnictwa sportowego.

Obecnie zawodnicy Promyka przygotowują się do Mistrzostw Polski Seniorów w dniach 28-29.05 – Poznań oraz do międzynarodowego turnieju w Innsbrucku w Austrii w dniach 4-6.06.2010.