Darmowe liczniki

Aktualności

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim

25 października 2009 odbyły się w Sierpcu Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim . Zawodnicy rywalizowali w trójboju na który składały się walka , poomse oraz konkurencje sprawnościowe. Ciechanów reprezentowany był przez siedmioro zawodników TKKF Promyk Ciechanów.

Najlepiej wyżej wymienionych zawodach zaprezentowali się Krzysztof Dąbrowski , Wiktor Piotrowski i Karolina Dworzyńska , którzy wygrali swoje kategorie wagowe . Miejsce drugie wywalczył Dawid Obidźiński , natomiast na miejscach czwartych uplasowali się Adrian Warzyński , Sławomir Gałązka i Jan Wiśniewski . Łącznie zawodnicy Promyka zdobyli 15 punktów w ramach ogólnopolskiego systemu współzawodnictwa dzieci i młodzieży.

Krzysztof Dąbrowski w środku.

Obecnie zawodnicy Promyka przygotowują się do międzynarodowego turnieju „Warsaw Cup” , który w listopadzie odbędzie się na obiektach warszawskiej AWF , natomiast Anna Pepłowska i Wiktor Komorowski powołani zostali do Kadry Narodowej na międzynarodowy turniej , który w dniach 13-15 listopada odbędzie się w Chorwacji.