Darmowe liczniki

Aktualności

I Runda Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim.

W dniach 16-17 października odbyła się w Olsztynie I Runda Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. Turniej ten był pierwszą ogólnopolską eliminacją do finałów Mistrzostw Polski Juniorów w roku 2010. Ciechanów reprezentowany był przez 11 zawodników i 1 zawodniczkę z klubu TKKF Promyk Ciechanów.

Zawodnicy Promyka na zawodach  w Olsztynie

Miejsca medalowe premiowane awansem do finałów wywalczyło 6 zawodników:

Hubert Tomaszewski wywalczył II miejsce w kat wag 51 kg –pokonując Pawła Huziora KS Turbacz Mszana Dolna (7:0) i Mikołaja Cieśle UKS Dragon Długie Stare (10:7)

Marcin Jarzębski wywalczył III miejsce w kat wag 51 kg – pokonując Adriana Nagórskiego z KS TKD Giżycko (3:1)

Adrian Pantlinowski wywalczył III miejsce w kat wag 55 kg – pokonując Mateusza Węgrzynowskiego z KS Taekyon Sierpc (3:0) i Patryka Mocka z KS Czerwony Smok Poznań (7:0)

Mateusz Golubiński wywalczył III miejsce w kat wag 63 kg- pokonując Damiana Ryło z MLKS Wikingowie Pisz (2:1) i Jakuba Kwiecińskiego z UKS G-8 Bielany (2:0)

Natalia Maksymiuk wywalczyła III miejsce w kat wag 55 kg – pokonując Barbarę Banaszczyk z SKS Start Olsztyn (7:2) i Alicję Antoszak z KKS Sokół Krasnystaw (13:6)

Szymon Tański wywalczył III miejsce w kat wag 48 kg – pokonując Jana Gulczyńskiego z UKS TKD Kórnik (7:6)

Pierwsze walki eliminacyjne w swoich kategoriach wagowych wygrali :

Damian Wasiak w kat wag 68 kg – pokonał Łukasza Podgajnego z UKS G-8 Bielany (8:7) i Jakuba Andrejko z AZS OŚ Gdańsk (9:2)

Michał Gulczyński w kat wag 63 kg – pokonał Adama Misiurę z KS Turbacz Mszana Dolna Adrian Matuszewski w kat wag 63 kg – pokonał Karola Kwiatkowskiego z KS TKD Giżycko (7:0)

Damian Suwiński w kat wag 63 kg – pokonał Adriana Spicha z KS Grom Bogatynia (3:0)

Pierwsze walki eliminacyjne w swoich kategoriach przegrali Damian Pazyrski w kat wag 68 kg i Wiktor Komorowski w kat wag 78 kg.