Darmowe liczniki

Aktualności

Mistrzostwa Europy Kadetów ( Chorwacja )-Wiktor Komorowski brązowy medal

W dniach 26-28.06.2009 odbyły się w Chorwacji (Zagrzeb ) III Mistrzostwa Europy Kadetów (12-14 lat )w Taekwondo Olimpijskim . Do składu reprezentacji Polski zakwalifikowało się dwóch zawodników TKKF Promyk w Ciechanowie Wiktor Komorowski w kat wag +65 kg i Michał Brym w kat wag 37 kg .

Bardzo dobry występ zanotował Wiktor Komorowski który wywalczył brązowy medal i tytuł II –go wice Mistrza Europy w swojej kategorii wagowej (jest to pierwszy medal dla Polski w całej historii Mistrzostw Europy w tej kategorii wiekowej ). Wiktor w pierwszej walce pokonał 6 : 5 reprezentanta Turcji (Cejlan Omer ) , następnie 6 : 4 reprezentanta Azerbejdżanu ( Badirkhanli Seyid Azim ) a o wejście do finału przegrał 6: 8 ,mimo prowadzenia po pierwszej rundzie 5:1 z reprezentantem Grecji (Benos Konstantinos ).

Pierwszy od prawej Wiktor Komorowski (brązowy medalista Mistrzostw Europy Kadetów).

Pierwszą walkę eliminacyjną wygrał też najmłodszy z reprezentacji Michał Brym , który pokonał reprezentanta Cypru 4:1 (Nicolaou Giorqos).

Zawody rozgrywane były z zastosowaniem elektronicznych ochraniaczach , a ostatnie przygotowania reprezentacji narodowej do Mistrzostw odbywały się na obiektach MOSiR- u w Ciechanowie .