Darmowe liczniki

Aktualności

XXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów - Wrocław

W dniach 5-7.06.2009 odbyły się we Wrocławiu XXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim . Ciechanów reprezentowany był przez zawodników TKKF Promyk , którzy wywalczyli dwa medale . Dariusz Sędzicki – srebrny w kat wag 63 kg i Anna Pepłowska - brązowy w kat wag 57 kg , drużynowo zawodnicy Promyka sklasyfikowani zostali na 7 miejscu w Polsce.

Cała ekipa Promyka na Mistrzostwach Polski

Darek Sędzicki i Ania Pepłowska

Dariusz Sędzicki w pierwszej walce pokonał (1:0 ) Daniela Bernarda z AZS AWF Warszawa , następnie (4:0 ) Radosława Gałązkię z AZS UWM Olsztyn a w finale przegrał (1:4 ) z brązowym medalistą Mistrzostw Europy Maciejem Rutą z AZS UWM Olsztyn .

Darek Sędzicki na drugim stopniu podium.

Ania Pepłowska pokonała kolejną Justynę Wajdę (5:1 ) z UKS Czarny Dunajec , następnie Elizę Rogalę (7:1 ) z UKS Białe Tygrysy Jarocin , a o wejście do finału przegrała ( 5:3 ) z Emilią Dąbrowską z AZS AWF Warszawa.

Ania Pepłowska na podium

Obecnie zawodnicy Promyka przygotowują się do zawodów Czech Open , które w dniach 19-21.06.2009 odbędą się w Pradze , a dwóch juniorów młodszych Wiktor Komorowski i Michał Brym przebywają na zgrupowaniu kadry przed Mistrzostwami Europy Kadetów które w czerwcu odbędą się w Chorwacji .