Darmowe liczniki

Aktualności

Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim

W dniach 6-7.03.2009 w Bornem Sulinowo odbyły się finały Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach wystartowało 160 zawodników z 44 klubów wyłonionych po turniejach eliminacyjnych.Z Ciechanowa do finałów zakwalifikowało się 5 zawodników z TKKF Promyk, którzy wywalczyli 3 brązowe medale: Tomaszewski Hubert w kat 45 kg, Pantlinowski Adrian w kat 48 kg i Maksymiuk Natalia w kat 55 kg.

Tomaszewski Hubert pokonał, Dąbrowskiego Jacka z AZS UWM Olsztyn (8:1) i Mecmajera Jarosława z AZS OŚ Poznań (4:0 ).

Pantlinowski Adrian pokonał, Drabika Marcina z KS Pomorze Świnoujście (5:1) i Drabika Marcina z UKS Arkus Krynica (11:9).

Maksymiuk Natalia pokonała, Mruk Kornelie z UKS Dragon Długie Stare (9:2) i Millert Sonie z AZS Oś Poznań ( 12:10).

Trojanowski Daniel w kat wag 73 kg w pierwszej walce eliminacyjnej pokonał Kraszewskiego Kacpra z UKS Skorpion Czempin (5:3), a Obrębska Aleksandra w kat wag 59 kg w pierwszej walce pokonała Tomińską Agatę z UKS Sokół Kościan (8:2).

Łącznie zawodnicy Promyka zdobyli 30 punktów w ramach ogólnopolskiego systemu współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży, co pozwoliło na zdobycie 10 miejsca w punktacji klubowej na tych zawodach.

Od lewej: Adrian Pantlinowski, Natalia Maksymiuk, Hubert Tomaszewski, Aleksandra Obrębska