Darmowe liczniki

Aktualności

Międzynarodowy Puchar Polski w Taekwondo – Bydgoszcz Cup 2016

W dniach 8-10.04.2016 odbyła się w Bydgoszczy kolejna runda Pucharu Polski w Taekwondo Olimpijskim „ Bydgoszcz Cup 2016". W bieżącym roku był to turniej międzynarodowy w którym wystartowało ponad 600 zawodników i zawodniczek, w czterech kategoriach wiekowych, z Polski, Finlandii, Białorusi, Ukrainy, Czech i Niemiec. W zawodach wystartowało trzynastu zawodników Miejskiego Ogniska TKKF Promyk w Ciechanowie, którzy wywalczyli 6 medali.

Kadra PROMYKA po zawodach "Bydgoszcz Cup 2016"

Najlepiej w zawodach wystartowała Łucja Oleszczuk, która w kategorii 52 kilogramy w śród juniorek, wywalczyła złoty medal pokonując zawodniczkę z Kętrzyńskiego Klubu Taekwondo (18:9), z AZS UWM Olsztyn (10:2) i UKS Jarocin (14:5).

Łucja prowadzi obecnie w rankingu Polskiego Związku Taekwondo w swojej kategorii wagowej.

Medale srebrne wywalczyły: Weronika Czapka (kat.52 kg -junior), Anna Walendziak ( kat.46 kg-junior) i Cezary Sarnowski (kat.68 kg- junior).

Czarek jest obecnie uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Warszawie o kierunku Taekwondo.

Medale brązowe wywalczyły: Oliwia Sapalska (kat.44 kg- kadet), Alicja Laskowska (kat 47 kg- kadet) i Sandra Niedziałkowska (kat.33 kg- kadet).

Pierwsze walki eliminację wygrali też Paulina Modzelewska, Piotr Kozłowski i Kinga Ulatowska.

Trenerem zawodników jest Radosław Lisowski.