Darmowe liczniki

Aktualności

Intensywny weekend zawodników Promyka.

Bardzo intensywny  dla zawodników Miejskiego Ogniska TKKF Promyk w Ciechanowie był weekend 6-8 listopada. Wystartowali oni w trzech turniejach:

Łucja Oleszczuk na III stopniu podium. (pierwsza od prawej)

Łucja Oleszczuk jako reprezentantka Polski wystartowała w Międzynarodowych Mistrzostwach Chorwacji „Croatia Open” w chorwackim Varazdin. Łucja w kategorii wagowej 47 kg wywalczyła brązowy medal. Zawody zaliczane są do turniejów rankingowych Światowej Federacji Taekwondo.

Młodzicy Promyka z medalami oraz pucharem za I miejsce w klasyfikacji drużynowej zawodów.

W dniach 6-7 listopada liczna grupa młodzików Promyka wystartowała w Ostrowcu Świętokrzyskim w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, w których drużynowo wywalczyli I miejsce, oraz  63 punkty w ogólnopolskim systemie sportu młodzieżowego. Jest to najlepszy wynik klubu w tej kategorii wiekowej. Na sukces drużynowy złożyły się miejsca medalowe poszczególnych zawodników. Medale złote wywalczyli: Maja Wiśniewska, Kinga Ulatowska, Maciej Wróblewski, Adam Trętowski, Oliwia Raszyńska, Bartosz Pawłowski, Sandra Niedziałkowska, Jakub Kumoniewski, Jakub Granoszewski i Julia Chodkowska. Medale srebrne wywalczyli: Bartosz Skotnicki i Rafał Płoski, a medale brązowe Jakub Sochaczewski, Oliwia Cichmińska i Kacper Sobiesiak.

Od lewej: Paweł Nałęcz, Julia Raszyńska oraz Alicja Laskowska.

8 listopada odbył się w Warszawie Ogólnopolski Turniej Taekwondo o Puchar Ambasady Koreii w Polsce, w którym zawodnicy Promyka wywalczyli 3 medale. Paweł Nałęcz złoty medal w śród seniorów, Alicja Laskowska srebro wśród kadetów a Julia Raszyńska medal brązowy w kategorii dzieci. Paweł Nałęcz został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.