Darmowe liczniki

Aktualności

Bratyslavia Open 2015

W dniach 5-6 czerwca 2015 odbył się  na obiektach Hant Arena w Bratysławie, międzynarodowy turniej w Taekwondo Olimpijskim „ Bratyslavia Open” .W turnieju wystartowało ponad 400 zawodników i zawodniczek z 16 –stu krajów Europy. Zawodnicy rywalizowali na 6 matach z użyciem, elektronicznych protektorów typu Tk-strike. W turnieju na Słowacji wystartowało 12 zawodników Miejskiego Ogniska TKKF Promyk w Ciechanowie, którzy wywalczyli sześć miejsc medalowych.

Ekipa Promyka po zawodach.

Swoją europejską klasę zademonstrował po rocznej przerwie w startach Michał Brym, który w kat. wag. 63 kg (senior) wywalczył złoty medal. Michał pokonał kolejno: Leeba Christiana (4:3) Austria, Andreasa  Andrica (6:2) Austria i w finale 5:4 Rezaia Mohhamada Manna też z Austrii. Złoty medal wywalczyła  wśród kadetów Natalia Narolska pokonując w finale 18:6 Karolinę Mrakovą z Słowacji, oraz wśród młodzików najmłodsza reprezentantka Promyka, Oliwia Raszyńska, która w walce finałowej pokonała reprezentantkę z Czech.

Srebrny medal  wywalczyła w kat. wag. 41 kg Oliwia Sabalska ,pokonując Emilię Onelovą 13:0 z Słowacji oraz Aijle Music z Austrii. Medale brązowe wywalczyły: juniorka Weronika Czapka w kategorii wagowej 55 kg ,oraz kadetka Łucja Oleszczuk w kat. wag. 47 kg.

Łucja Oleszczuk, w dniach 3-5.07.2015  wystartuję w Mistrzostwach Europy Kadetów w francuskim Schiltighein.