Darmowe liczniki

Aktualności

Srebro i brąz zawodników Promyka w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Taekwondo Olimpijskim

W dniach 27-28.06.2014 odbyły się w Bornym Sulinowie Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Taekwondo Olimpijskim. Do zawodów zakwalifikowało się 130 zawodników i zawodniczek z 44 klubów, w tym dwóch zawodników Miejskiego Ogniska TKKF Promyk w Ciechanowie: Wiktor Komorowski w kat. wag. 80 kg i Michał Brym w kat. wag. 58 kg.

Obydwaj zawodnicy wywalczyli miejsca medalowe w swoich kategoriach wagowych, Wiktor Komorowski wywalczył medal srebrny, natomiast Michał Brym medal brązowy.

Wiktor w drodze do finału pokonał Erika Świetlika (6:5) z UKS Dragon Długie Stare i Mateusza Sadurskiego (10:1) z ULKS Puławy.

Wiktor Komorowski na II stopniu podium.

Michał natomiast pokonał Mathiasa Jambora (4:3) z Opolskiego Klubu Taekwondo i Kryspina Chojnowskiego (8:1) z AZS UWM Olsztyn.

Michał Brym na III stopniu podium ( pierwszy z prawej).

Obydwaj zawodnicy wywalczyli medale w olimpijskich kategoriach wagowych , zdobywając 38 punktów w ramach ogólnopolskiego systemu sportu młodzieżowego. Obecnie zawodników Promyka czeka odpoczynek przed sierpniowymi obozami, a następnie pod koniec września start w międzynarodowym turnieju „Warsaw Cup” oraz w Mistrzostwach Polski Seniorów  w Bolesławcu.