Darmowe liczniki

Aktualności

Jakub Zdunek brązowym medalistą międzynarodowego turnieju „Austria Open 2014”

W dniach 30.05-1.06.2014 obył  się w austriackim Insbruku międzynarodowy turniej  Taekwondo Olimpijskiego Austria Open. Turniej  posiada rangę zawodów rankingowych (G1) , Światowej Federacji Taekwondo . W zawodach wystartowało łącznie 1702 zawodniczek i zawodników z 68 krajów, reprezentowanych przez  367 drużyn klubowych i reprezentacji narodowych. W zawodach wystartowało 3 zawodników Miejskiego Ogniska TKKF Promyk w Ciechanowie: Jakub Zdunek w kat.wag.57kg (kadet), Cezary Sarnowski w kat.wag.55 kg (junior) i Jakub Grzywiński w kat.wag.45 kg (junior).

Zawodnicy Promyka na Autria Open 2014.

Najlepiej w swojej kategorii wiekowej zaprezentował się Jakub Zdunek zdobywając  brązowy medal.  Jakub pokonał Nikitę litvinienko (13:4) z Niemiec oraz Andrea Ottaviani (18:15) z Włoch.

Pierwszą walkę eliminacyjną wygrał też Czarek Sarnowski pokonując  Lovro Mavrljema (6:5) z Chorwacji, natomiast pierwszą walkę eliminacyjną przegrał Jakub Grzywiński.

Obecnie zawodnicy Promyka przygotowują się do Otwartych Mistrzostw Słowacji (Bratyslava Open), które odbędą się w dniach 6-7 czerwca 2014 roku.