Darmowe liczniki

Aktualności

Cztery medale zawodników Promyka w międzynarodowym turnieju Taekwondo olimpijskiego „Bydgoszcz Cup 2014”

W dniach 26-27.04.2014 odbył się w Bydgoszczy Międzynarodowy Turniej Juniorów w Taekwondo Olimpijskim, w którym wystartowali zawodnicy Miejskiego Ogniska TKKF Promyk w Ciechanowie. W zawodach wystartowało 400 zawodników i zawodniczek z klubów z Polski, Rosji i Łotwy. Ciechanów był reprezentowany przez 11 zawodników: Jakuba Grzywińskiego, Cezarego Sarnowskiego, Jakuba Zdunka, Wiktora Piotrowskiego, Weronikę Czapkę, Laurę Kwiatkowską, Karolinę Dworzyńską, Adriannę Pytel, Natalię Narolską, Łucję Oleszczuk i Annę Walendziak.

Zawodnicy Promyka po zawodach. Od lewej: Trener Radek Lisowski, Karolina Dworzyńska, Weronika Czapka, Adrianna Pytel, Anna Walendziak, Wiktor Piotrowski, Laura Kwiatkowska, Cezary Sarnowski, Łucja Oleszczuk, Natalia Narolska, Jakub Grzywiński oraz Jakub Zdunek.

Zawodnicy z Promyka wywalczyli 4 medale:

Jakub Grzywiński w kat.wag.45kg wywalczył złoty medal pokonując: Filipa Maksimczuka (7:3)z Opolskiego Klubu Taekwondo, Piotra Graczyka (16:6) z UKS Dragon Długie Stare i w finale Jana Gąsiorowskiego (5:4) z AZS OŚ Poznań.

Medal srebrny w kat.wag. 51 kg wywalczył Czarek Sarnowski, który pokonał Michała Orlińskiego (16:3) z GKS Spartakus i Marcina Kozieła (10:0) z UKS Taekwondo Kórnik.

Brązowe medale wywalczyło dwoje zawodników Weronika Czapka w kat.wag.51 kg oraz Jakub Zdunek w kat.wag.57 kg.

Weronika pokonała Sandrę Iwan (18:3) z Świętokrzyskiego Klubu Taekwondo oraz Wiktorię Stelmaszyk (11:1) z AZS OŚ Poznań.

Jakub Zdunek pokonał Kacpra Redke (18:2) z Opolskiego Klubu Taekwondo i Pawła Czyżewskiego (15:3) z AZS OŚ Łódź.

Obecnie zawodnicy Promyka przygotowują się do Mistrzostw Polski Juniorów, które w dniach 9-10 maja odbędą się w Łodzi. Do zawodów zakwalifikowało się 5 zawodników: Wiktor Piotrowski, Cezary Sarnowski, Jakub Grzywiński, Hubert Grzankowski oraz Karolina Dworzyńska.