Darmowe liczniki

Aktualności

XX Polish Open- XVI Warsaw Cup

W dniach 31.08-01.09.2013 roku, w Hali Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbył się XX Polish Open- XVI Warsaw Cup w Taekwondo Olimpijskim.

W tegorocznej edycji turnieju wzięło udział prawie 650 zawodników z 26 krajów w tym z takich jak Afganistan czy Somalia. Najsilniejsze reprezentacje – poza oczywiście wieloma świetnymi krajowymi zawodnikami - to reprezentacje Hiszpanii, Chorwacji, Rosji, Białorusi, Czech, Dani , Finlandii i Izraela.

Zawody były też pierwszym startem po wakacjach zawodników Miejskiego Ogniska TKKF Promyk w Ciechanowie, którzy w kategorii juniorów młodszych wywalczyli dwa medale. W kategorii wagowej 53 kg srebrny medal wywalczył Jakub Zdunek, natomiast w kategorii 37 kg brązowy medal wywalczył Jakub Grzywiński.

Jakub Zdunek pokonał kolejno Maksymiliana Gołde (12:10) z UKS Warrior Zgorzelec, Dariusza Nestorowicza (9:0) z MLKS Huragan Międzyrzec Podlaski i Mikołaja Wójcika (8:7) z AZS OŚ Poznań.

Jakub Grzywiński.

Jakub Grzywiński pokonał Davida Ovadya (18:15) z Izraela i Aliakseia Liaukou (13:7) z Białorusi.

Zawody te były też ostatnim sprawdzianem dla zawodników przed Mistrzostwami Europy Juniorów, które odbędą się w Portugalii w dniach 25-28.09.2013. Powołanie do Reprezentacji Narodowej na te zawody uzyskał zawodnik Miejskiego Ogniska TKKF Promyk w Ciechanowie Michał Brym.