Darmowe liczniki

Aktualności

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2013.

W dniach 20-21 czerwca 2013 odbyły się w Centralnym Ośrodku Sportu w Giżycku, Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Taekwondo Olimpijskim. Do turnieju zakwalifikowało się dwoje zawodników Miejskiego Ogniska TKKF Promyk w Ciechanowie: Natalia Maksymiuk w kat. wag. 53kg i Wiktor Komorowski w kat. wag. 80 kg. Obydwoje wywalczyli II miejsca i tytuły wice Mistrzów Polski.

Od lewej: Natalia Maksymiuk, Wiktor Komorowski.

Wiktor Komorowski pokonał kolejno Radosława Szablińskiego (13:1) z KS Taekwondo Giżycko, Daniela Szymyślika (15:7) z UKS Dragon Długie Stare i Jana Bernata (12:6) z AZS UWM Olsztyn.

Wiktor Komorowski na II stopniu podium.

Natalia Maksymiuk pierwszy pojedynek wygrała przez niestawienie się przeciwniczki, następnie pokonała (10:6) Iwonę Zarzecką z KS Taekyon Sierpc a w walce finałowej przegrała z Agatą Ryll z UKS TKD Środa Wielkopolska.

Natalia Maksymiuk na II stopniu podium.

Były to ostatnie zawody zawodników Promyka przed wakacjami, obecnie czeka ich krótki odpoczynek, a w sierpniu obozy w Zakopanem a następnie w Bęsi. Na początku września pierwszymi zawodami w których wezmą udział nasi zawodnicy będą Międzynarodowe Mistrzostwa Polski- Polish Open w Warszawie.