Darmowe licznikiAktualności

Mistrzostwa Polski Juniorów 2013.

W dniach 17-19 maja 2013 odbyły się w Bornym Sulinowie Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach wystartowało 180 zawodników i zawodniczek z 61 klubów całej Polski. Ciechanów był reprezentowany przez siedmioro zawodników z Miejskiego Ogniska TKKF Promyk: Karolinę Dworzyńską w kat. wag. 49 kg, Martynę Szkołę w kat. wag. 55 kg, Radosława Walendziaka w kat. wag. 51 kg, Michała Bryma w kat. wag. 55 kg, Wiktora Piotrowskiego w kat. wag. 55 kg, Jana Wiśniewskiego w kat. wag. 59 kg i Krzysztofa Dąbrowskiego w kat. wag. 63 kg.

 

 

Najlepszy start w/w zawodach zanotowali przedstawiciele kategorii 55 kg zdobywając dwa medale: Michał Brym srebrny i Wiktor Piotrowski brązowy.

 

Michał Brym pokonał Patryka Węgierskiego (7:1) z Nidzickiego Klubu Taekwondo i Oskara Stańczykowskiego (7:5) z ULKS Borne Sulinowo.

 

Wiktor Piotrowski pokonał Dawida Kukurendę (13:1) z UKS Szakal Poznań i Patryka Węgierskiego (8:6) z Nidzickiego klubu Taekwondo.

 

Michał Brym ( II stopień podium) , Wiktor Piotrowski ( III stopień podium - pierwszy od prawej).

 

Walki eliminację wygrał też Krzysztof Dąbrowski pokonując Marcina Skibę (4:1) z LMKS Gladius Bolesławiec, Bartosza Ćwiklińskiego (8:4) z Bydgoskiego Klubu Taekwondo i Tulewicza Tomasza (5:3) z UKS Dragon Długie Stare.

 

Martyna Szkoła pokonała Julię Werner (6:1) z UKS 10 Bydgoszcz, a Janek Wiśniewski pokonał Wojciecha Łochajewskiego (13:1) z AZS OŚ Olsztyn.

 

Zawodnicy Promyka z Trenerem Radkiem.

 

Zawodnicy Promyka zdobyli łącznie 29 pkt. w ramach ogólnopolskiego systemu współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży.

drukujdrukuj stronę